Καλή ποδοσφαιρική-αθλητική σεζόν !!!!!

Το site δεν είναι επιχείρηση κερδοσκοπικού χαρακτήρα. Όλες οι καταχωρήσεις γίνονται ΔΩΡΕΑΝ. Στείλτε μας και εσείς τη δική σας !!!

Κολυμβητικός Όμιλος Δράμας (Κ.Ο.Δ.) καλεί τους μικρούς του φίλους στα Τμήματα Εκμάθησης Κολύμβησης που ξεκινούν αρχές Οκτωβρίου (για παιδιά γεννημένα από το 2009 κ μεγαλύτερα ) για να αποκτήσουν τα απαραίτητα προσόντα που χρειάζονται για ένα υγιές σώμα αλλά και πνεύμα. Ωράριο εγγραφών Δευτέρα-Τετάρτη-Παρασκευή 09.00-13.00 και Τρίτη-Πέμπτη 17.00-21.00 Διεύθυνση ΝΕΟΥ γραφείου Άρμεν 46 Τηλ 2521026158

Από τις 20 Σεπτεμβρίου και κάθε Σαββατοκύριακο, κοντά σας η ραδιοφωνική εκπομπή "Δραμινά σπορ στον Alpha News 95.5". Λεπτό προς λεπτό η εξέλιξη των αγώνων. Ζωντανά και στο διαδίκτυο www.alphadramas.gr

Μοναδικοί Επισκέπτες
1389568
On Line: 80
Πρωτοσέλιδα
Η Γνώμη σου μετράει
Πρέπει να μείνει ή να φύγει ο Θανάσης Σάμιος ?

Ο Καιρός
Share

Μεkipelo απόφαση του Δ.Σ. της ΕΠΣ Δράμας οριστηκαν οι ημερομηνίες των αγώνων κυπέλλου για τη φαση των "16" και των "8". Συγκεκριμένα, η φαση των "16" θα διεξαχθεί στις 5 Νοεμβριου ενω οι προημιτελική φαση θα διεξαχθεί στις 12 του ιδιου μήνα.

Περισσότερα...

Share

Ισόπαλη με σκορ 1-1 αναδείχθηκε χθες η Μικτή Παίδων της ΕΠΣ Δράμας με αντίπαλο το αντίστοιχο συγκρότημα της ΕΠΣ Εβρου, ενώ αντιθετα οι Νέοι επικράτησαν με σκορ 2-1. Στα αλλα ματς ΕΠΣ Θρακης-ΕΠΣ Καβαλας 1-0 στους Παίδες και 2-1 στους Νέους.

Share

Σας γνωρίζουμε ότι για τα παιδικά πρωταθλήματα της Ένωσής μας, του Σαββάτου 01-11-2014 και της Κυριακής 02-11-2014 θα διεξαχθεί η 4η αγωνιστική σύμφωνα με τα προγράμματα με αριθμό πρωτοκόλλου 1744/1745/1746/03-10-2014 που σας έχουμε αποστείλει.
Οι αγώνες που έχουν αναβληθεί στις 25/26-10-2014 θα διεξαχθούν σε νέα ώρα και μέρα που θα ορίσει η Ε.Π.Σ. Δράμας.

Share

Στο ίδιο γήπεδο όπου πριν μία εβδομάδα η Προσοτσάνη έφευγε νικήτρια από το ντέρμπι με την Πετρούσα, πατώντας στην κορυφή, επέστρεψε για να εδραιωθεί για τα καλά στο 1ο σκαλί του βαθμολογικού πίνακα, μόνη πια αλλά και η μοναδική αήττητη ομάδα με την πάροδο πέντε αγωνιστικών στην Α’ ΕΠΣ Δράμας.

Το συγκρότημα του Γιώργου Λάλα ήταν απολαυστικό στο 1ο ημίωρο του αγώνα που διεξήχθη παρουσία περίπου 100 φιλάθλων και σ’ έναν πολύ καλό αγωνιστικό χώρο παρά το μεγάλο όγκο βροχής που είχε πέσει μέχρι και το μεσημέρι, πετυχαίνοντας δύο γκολ (20’ Φερφέρης & 23’ Κουντσούλια) φτάνοντας ταυτόχρονα πολλές φορές κοντά στην εστία του Παναγιωτόπουλου....

Τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων θα αναρτηθούν μετα τη λήξη τους. Για να ακούσετε λεπτό προς λεπτό την εξέλiξή τους συντονιστείτε με την εκπομπή "Δραμινά σπορ στον Alpha News 95.5" live στο internet www.alphadramas.gr .